Kamieniarstwo SLAB. Granit i marmur.

+ 48 880 44 15 20 biuro@slab.com.pl

Menu
Sposoby obróbki kamienia

Cięcie kamienia. Kompleksowa obróbka bloków, głazów i płyt.

Oferujemy profesjonalne cięcie kamienia na zautomatyzowanych maszynach,w tym sterowanych komputerowo CNC. Świadczymy usługi cięcia każdego rodzaju kamienia. Tniemy m.in. granit, kwarcyt, bazalt, gnejsmarmur, wapień, trawertyn, piaskowiec oraz łupek, a także niezbrojony beton.

Posiadamy trak tarczowy o średnicy tarczy 3 500 mm, na którym tniemy bloki i głazy kamienne o wadze nawet do 20 000 kg.
Dysponując sprzętem o takich parametrach możemy wyprodukować dla Ciebie płyty i masywne elementy o dowolnej grubości i szerokości aż 1 400 mm (trzeci wymiar zawsze wynika z wielkości wydobywanych bloków – nie przekracza 3500 mm).
Dzięki temu realizujemy zamówienia także na takie elementy kamienne jak np. filary, obeliski, postumenty, bloczki i wiele innych na podstawie Twoich wytycznych.

tagi: cięcie kamienia ceny, cięcie bloków, cięcie płyt cena

Kamieniarze

Precyzyjne cięcie kamienia piłą formatową – sterowaną komputerowo CNC.

Posiadamy piłę CNC do cięcia płyt, nadawania im oczekiwanego kształtu i formowania ich powierzchni w 3D. Wyposażona jest w tarczę diamentową o średnicy do 800 mm, a także solidny stół obrotowy o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych.
Dlatego realizujemy zamówienia na precyzyjne cięcie elementów kamiennych o grubości do 270 mm oraz dostępnych w hurtowniach pełnowymiarowych płyt o maksymalnych wymiarach 2 500 mm x 3 500 mm i wadze do 1000 kg.

Cena cięcia kamienia ustalana jest indywidualnie.