SLAB
Menu

Zakład kamieniarski SLAB Gliwice

Cięcie kamienia

Oferujemy profesjonalne cięcie kamienia na zautomatyzowanych maszynach,w tym sterowanych komputerowo CNC. Świadczymy usługi cięcia każdego rodzaju kamienia. Tniemy m.in. granit, kwarcyt, bazalt, gnejs, marmur, wapień, trawertyn, piaskowiec oraz łupek, a także niezbrojony beton.

Posiadamy trak tarczowy o średnicy tarczy 3 500 mm, na którym tniemy bloki i głazy kamienne o wadze nawet do 20 000 kg. Dysponując sprzętem o takich parametrach możemy wyprodukować dla Ciebie płyty i masywne elementy o dowolnej grubości i szerokości aż 1 400 mm (trzeci wymiar zawsze wynika z wielkości wydobywanych bloków – nie przekracza 3500 mm).

Dzięki temu realizujemy zamówienia także na takie elementy kamienne jak np. filary, obeliski, postumenty, bloczki i wiele innych na podstawie Twoich wytycznych.

cięcie kamienia ceny, cięcie bloków, cięcie płyt cena

Precyzyjne cięcie kamienia piłą formatową – sterowaną komputerowo CNC

Posiadamy piłę CNC do cięcia płyt, nadawania im oczekiwanego kształtu i formowania ich powierzchni w 3D. Wyposażona jest w tarczę diamentową o średnicy do 800 mm, a także solidny stół obrotowy o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych. Dlatego realizujemy zamówienia na precyzyjne cięcie kamienia o grubości do 270 mm oraz dostępnych w hurtowniach pełnowymiarowych płyt o maksymalnych wymiarach 2 500 mm x 3 500 mm i wadze do 1000 kg.

Cena cięcia kamienia ustalana jest indywidualnie.