SLAB
Menu

Podziel się opinią!

Wybrałeś nasz zakład kamieniarski ?
Czy prace zostały już ukończone ?

Zatem prosimy –  podziel się z przyszłymi Klientami Swoją opinią na temat naszych usług i produktów. Oceń szczegółowo nasz zakład kamieniarski w serwisie rankingowym i pozwól nam jeszcze lepiej dostosować się do oczekiwań Twoich i kolejnych klientów.

Ugruntowana pozycja w parze z doświadczeniem.

Przez trzy dekady aktywności na terenie województwa śląskiego i sąsiednich wykonywaliśmy zlecenia dla Klientów prywatnych, przedsiębiorstw i instytucji publicznych.
Wielokrotnie realizowaliśmy zamówienia publiczne zlecane przez Urząd Miejski oraz Miejski Zarząd Usług Komunalnych w Gliwicach i dzięki terminowości oraz rzetelności wykonanych prac kontynuujemy współpracę po dzień dzisiejszy.

 tagi: zakład kamieniarski, zakłady kamieniarskie

Kamieniarze

Zakład kamieniarski SLAB Żołnierczyk w serwisie ofachowcach.pl

     Niedawno dołączyliśmy do programu rankingowego niezależnego serwisu „ofachowcach.pl”.

     Zapraszamy naszych obecnych i przyszłych Klientów do zapoznania się z zamieszczonymi opiniami dotyczących współpracy z naszym zakładem kamieniarskim.
Wszystkich nowych Klientów  uprzejmie prosimy, po sfinalizowaniu zamówienia, o zamieszczenie komentarza przy użyciu odnośnika poniżej.

 

PODZIEL SIĘ WŁASNĄ OPINIĄ

 

W ten sposób otrzymamy możliwość jeszcze lepszego dostosowania się do Twoich przyszłych oczekiwań i oczekiwań kolejnych klientów.
Za co z góry bardzo dziękujemy.